پنج شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸

معاون اداری و مالی قوه قضائیه

فراهم‌سازی فضای مناسب برای قضات برنامه قوه‌قضائیه است

فراهم‌سازی فضای مناسب برای قضات برنامه قوه‌قضائیه است
معاون اداری و مالی قوه قضائیه گفت: ایجاد فضاهای مناسب برای قضات از سیاست‌ها و برنامه رئیس قوه قضائیه است.

نوروز کهزادی عصر دوشنبه در آئین بهره برداری از ساختمان دادگستری شهرستان جم با تاکید بر لزوم فراهم‌سازی محیط مناسب برای حضور قضات، اظهار داشت: ایجاد فضاهای مناسب برای قضات از سیاست‌ها و برنامه رئیس قوه قضائیه است.

وی به اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی در قوه قضائیه اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر پروژه‌های عمرانی قوه قضائیه دارای پیشرفت ۷۰ درصدی هستند و ساخت و سازهای جدید نیز با عبور از شرایط کنونی آغاز می‌شوند.

معاون اداری و مالی قوه قضائیه به تلاش های دشمنان برای ایجاد ناامنی در سطح منطقه اشاره کرد و ادامه داد: استکبار تلاش دارد با کشت و کشتار در کشورهای خاورمیانه و کشورهای مسلمان مانند عراق و افغانستان و پاکستان، فضای ناامنی را در این کشورها ایجاد کنند تا بتوانند به مقاصد خود برسند.

وی به شرایط مطلوب امنیت در کشور اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: امنیت بزرگ‌ترین دستاورد استقلال و وابستگی نداشتن به شرق و غرب در جمهوری اسلامی است که همه باید قدر این نعمت را بدانیم.

کهزادی با تاکید بر لزوم توجه به شعار امسال و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، تصریح کرد: تولید کنندگان داخلی باید با توجه به تحریم های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی با تولید کالاهای مطلوب وابستگی به خارج را قطع کنند.

در ادامه  این مراسم حیدر بحرانی رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر  به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ویژه استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: استان بوشهر به واسطه برخورداری از ظرفیت‌های ویژه خود، باید به صورت خاصی مورد توجه قرار بگیرد.

بحرانی  با اشاره به کمبود شدید نیروی انسانی در ساختار قضایی استان بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد پست‌های مصوب در ساختار قضایی این استان خالی است که می تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد.

وی ادامه داد: استان بوشهر دارای ۱۵ حوزه قضایی شامل ۹ دادگستری و شش دادگاه بخش است که در حال حاضر امور قضایی مردم این استان از طریق ۳۲ شعبه در دادسراها و ۳۶ شعبه نیز در دادگاه‌ها مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی  بیان داشت: در بعد امنیتی اقدامات خوب و ارزنده‌ای در سطح استان شاهد بوده‌ایم و هر موقع مشکل امنیتی در سطح استان پیش آمده به سهولت و سرعت شاهد رفع آن بوده‌ایم.

ساختمان دادگستری شهرستان جم با اعتبار ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع و با زیربنای دو هزارو ۳۳۰ متر مربع در سه طبقه ساخته شده است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۲ ب.ظ

دیدگاه