دوشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد

کشف بیش از ۱۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر

کشف بیش از ۱۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر
 فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف بیش از ۱۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده صبح جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مبارزه با قاچاق در استان بوشهر، اظهار داشت: در سومین مرحله طرح کنترل مصرف کنندگان عمده سوخت بیش از ۱۶۰هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر کشف شد.

وی به چگونگی کشف این میزان سوخت قاچاق اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در ادامه استمرار طرح‌های مبارزه با قاچاق سوخت در استان، روز گذشته ماموران انتظامی در چند عملیات جداگانه موفق شدند بیش از ۱۶۰هزار لیتر انواع سوخت قاچاق را کشف و ۴۶متهم را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح مهمترین عملیات برای کشف سوخت‌های قاچاق، اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی استان، با کنترل شرکت‌های تولیدی، صنعتی و مصرف‌کنندگان بخش کشاورزی موفق به کشف ۱۱۴هزار و ۷۵۰ لیتر انواع سوخت شدند.

سردار عباس زاده در ادامه افزود: ماموران پلیس استان همچنین در حین اجرای طرح مقدار ۴۶هزار و ۴۸۰ لیتر فرآوردهای نفتی ( گازوئیل) خارج از شبکه کشف کردند.

وی تصریح کرد: با توقیف ۲۷ دستگاه انواع خودرو حامل سوخت قاچاق و فک هفت عدد باک اضافه از خودروهای متخلف و شناسایی ۲۱ انبار و محل دپو سوخت قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: در مجموع ودر طول اجرای طرح ۱۶۱ هزار و ۲۳۱ لیتر گازوئیل قاچاق با بازرسی از ۱۲ شرکت تولیدی – صنعتی متخلف ، توقیف ۲۷ دستگاه خودروی حامل سوخت قاچاق و فک هفت عدد باک اضافه از خودروهای متخلف و شناسایی ۲۱ انبار دپو سوخت قاچاق،بادستگیری ۴۶ نفر متهم حاصل شده است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۰ ق.ظ

دیدگاه