سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تبلتی به اندازه یک میز با امکان استفاده همزمان ۴ نفر

تبلتی به اندازه یک میز با امکان استفاده همزمان ۴ نفر
 در حالی که امروزه در خانواده، افراد در هر گوشه از منزل، با لپ تاپ، تبلت یا رایانه های شخصی خاص خود، سرگرم هستند، شرکت لنوو، رایانه جدیدی ساخته است که می تواند افراد خانواده را دور هم جمع کند.

این رایانه شخصی به اندازه یک میز چایخوری است و مانند یک تبلت بزرگ عمل می کند و چهار نفر به طور همزمان می توانند از آن استفاده کنند.

شرکت چینی تولید کننده این رایانه روز یکشنبه هفته جاری آن را در نمایشگاه وسایل الکترونیکی لاس وگاس آمریکا رونمایی کرد.

این رایانه جدید IdeaCenter Horizon Table PC نام دارد، وزن آن هشت کیلوگرم و دارای نمایشگر ۲۷ اینچی و دارای سیستم عامل ویندوز هشت است.

پیتر هورتنسیوس مدیر تولید لنوو گفت: رایانه Horizon امکان استفاده همزمان چند نفر از یک رایانه را فراهم می آورد. این رایانه جدید قرار است اوایل تابستان با قیمت اولیه هزار و ۶۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

به گفته وی اکنون افراد بسیاری می توانند از تصاویر، موسیقی و فیلمهای مختلف بر روی یک صفحه نمایشگر لذت ببرند و با لوازم خاص این رایانه که تلفیقی از تعامل فیزیکی و دیجیتالی است با یکدیگر بازی کنند.

رایانه جدید لنوو از ویژگیهای ویندوز هشت لمسی برخوردار است و می تواند بازیهایی را پشتیبانی کند که امکان حضور چند بازیکن در آن وجود دارد.

همچنین می توان این رایانه را به یک دسکتاپ ۲۷ اینچی برای آنهایی که می خواهند به تنهایی از آن استفاده کنند، تبدیل کرد. عمر باتری این رایانه در زمانی که به برق متصل نیست فقط دو ساعت است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۲۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱:۰۹ ب.ظ

دیدگاه