شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸

منافع هیچ باند، حزب و فردی نمی تواند موازی منافع انقلاب باشد

منافع هیچ باند، حزب و فردی نمی تواند موازی منافع انقلاب باشد

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار مسئولان و کارکنان سطوح مختلف مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به کینه‌ورزی‌های سیاسی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و دوگانگی رفتار و گفتار آنان در مواجهه با مردم ایران، گفت: انتظار نبود که در شرایط جدید پس از انتخابات، خارج از عرف دیپلماتیک این‌گونه رفتار کنند.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با برشمردن راههای برون‌رفت کشور از تنگناهای خودساخته و محدودیت‌های دشمنان، همدلی و همراهی مردم را مهمترین سرمایه انقلاب خواند و گفت: تا به حال با این سرمایه جلو آمده‌ایم و بعد از این نیز با تقویت آن به سوی اهداف متعالی انقلاب، امام و شهدا حرکت می‌کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به نتیجه انتخابات ۲۴ خرداد، گفت: منافع هیچ باند، حزب و فردی نمی‌تواند موازی منافع انقلاب باشد، اما بعضی‌ها این مصلحت اقوی را ندیده می‌گیرند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تلاش برای مأیوس کردن مردم امیدوار به انتخابات را گناه نابخشودنی دینی و ملی دانست و تأکید کرد: خداوند قلوب مردم را متوجه کرد و با شعور و احساس مسئولیت در بدترین شرایط به میدان آمدند و باید از این موقعیت استفاده کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری فضای امید و آرامش جامعه را ستود و گفت: انشاءالله پس از ماه مبارک رمضان که بهترین فرصت برای سازندگی روحی فردی و اجتماعی است، با قلبی روشن و پرونده‌ای پاک در درگاه الهی و تجدید نفس سیاسی، کارها را با محوریت گشودن گره‌ها از مشکلات مردم آغاز می‌کنیم.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، میلاد دومین امام شیعیان را تبریک گفت و تأکید کرد: باید هوشمندی این امام همام در عبور دادن جامعه اسلامی از گردنه خطرناک دشمنان راهنمای سیاسی ما باشد.

در این دیدار که دبیر، معاونین، مدیران و کارکنان دفتر، دبیرخانه و مرکز تحقیقات استراتژیک حضور داشتند، پس از سخنرانی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به امامت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، افطار در فضایی صمیمی صرف شد

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در چهارشنبه, ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۵۳ ب.ظ

دیدگاه