- سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز - http://www.bamdadnews.ir -

پورفاطمی: خاتمی در قلب مردم جای دارد

بامداد نیوز :  حجت‌الاسلام سیدمحمدمهدی پورفاطمی، نماینده دشتی و تنگستان  گفت: بعضی افراد به بی‌قانونی دامن می‌زنند. کشور ما قانونمند است. ما شورای امنیت ملی، مجلس و دولت داریم. اگرفردی را به عنوان مهمان ویژه در مراسمی رسمی و طبق قانون و برنامه دعوت می‌کنیم ، کسی حق تعرض به وی را ندارد.

نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس درباره دعوت از خاتمی برای حضور در مراسم تحلیف گفت: آقایان باید بپذیرند که خاتمی چهره‌‌ای برجسته است که در قلب مردم جای دارد، چرا برخی افراد از خاتمی می‌ترسند؟!

پورفاطمی یادآور شد که آقای خاتمی دو دوره رئیس‌جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد و همچنین نماینده مجلس شورای اسلامی بوده است و در بین مردم از محبوبیت ویژه ای برخوردار است به نحوی که در انتخابات ریاست جمهوری وقتی از دکتر روحانی حمایت کرد، همه شاهدیم که تا چه میزان رای وی را افزایش داد و در پیروزی‌اش تاثیر گذار بود. این موضوع محبوبیت خاتمی را در جامعه به روشنی نشان می‌دهد.

افراطیون به بی قانونی دامن می زنند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه حسینیان و هم فکرانش با اینگونه موضع‌گیری‌ها سعی می‌کنند به بی‌قانونی دامن بزنند تاکید کرد: رئیس‌جمهور منتخب باید طبق سوگندی که روز تحلیف می خورد، از حقوق و آزادی افراد حمایت کند و البته قبل از هرچیزی باید این حق‌وحقوق را برای خود او قائل شد. بنابراین معتقدم این افراد مخالف چون گروه‌ و جریان‌شان در انتخابات مغلوب شده اند، سعی دارند در روند حرکت دولت یازدهم سنگ اندازی کنند.