سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۸

اعمال هر نوع فشار بر دولت را نافی خواست ملت می دانیم

بیانیه ی ائتلاف گروه های خط امام (ره) استان بوشهر

بسم الله الرحمن الرحیم
أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُون(انبیاء -۵)َ….
«این زمین را بندگان صالح من به میراث خواهند برد.»
ما هرگز به رای ملت به دیده ی غنیمت نمی نگریم
مردم شریف ، آگاه و خردمند استان بوشهر
پیام رسالت انبیاء عظام(ص)، ائمه ی هدی(س) و به تبع آن صدای رسای شما ملت در انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ هجری شمسی، چیزی جز فریاد فرا رسیدن زمان واگذاری زمین به بندگان صالح خدا نبوده و نیست.
شما مردم قدر شناس و با درایت استان بوشهر نیز طی افزون بر ۳۵ سال اخیر همواره همراه و در کنار ملتی متین بوده اید که به رهبری بزرگ پرچمدار اسلام ناب محمدی(ص) در قرن بیستم، حضرت امام خمینی (ره)، بانی واژگونی حکومت جائری شد که به کشور اسلامیمان به دیده ی غنیمت می نگریست.
فرزندان معنوی آن پیر سفر کرده در قالب ائتلاف گروه های خط امام همگام با شما مردم متدین در کمال خلوص و در تداوم همان راه، در سال ۷۶ نیز خالق حماسه ای دیگر شد، تا به اثبات برسانند که اندیشه ی امام راحل همواره سرمشق نظام اسلامی بوده و باید باشد. و این مهم به زیبا ترین شکل ممکن بر زبان رهبر معظم انقلاب نیز جاری شد که «راه امام راه ما – هدف او هدف ما و رهنمود او مشعل فروزنده ما است»
تداوم اندیشه ی امام (ره) در حرکت سال ۱۳۷۶ که در ادامه ی مسیر خود« اصلاحات» لقب گرفت، همواره پرچمدار ایثار و خدمت صادقانه، به تبع پیر و مراد خود امام خمینی (ره) بوده، هست و خواهد بود، ما در اینجا به صراحت اعلام می داریم که آن نگاه و نگرشی که تحت هر نام و قالبی، رای مردم در طول عمر پربرکت نظام اسلامی و بویژه حماسه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ را نوعی غنیمت جهت تقسیم به شمار آورد، هیچ سنخیتی با افکار و اندیشه های بنیانگذاران جبهه ی اصلاحات نداشته و ما به شدت از این نوع نگاه ابراز برائت می نماییم.
ما نگاه غنیمت نگرانه به حاصل رای ملت را بی شباهت به نگاه دنیاطلبان نبرد احد در صدر اسلام ندانسته و عاقبتی بهتر را براین نگاه مترتب نمی دانیم. ما حاصل رای ملت را ودیعه ی اقشار پابرهنه ی این مرزو بوم به نام صاحبان اصلی این انقلاب دانسته و هماره خود را مدیون و در خدمت آنان می دانیم.
ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر کما فی السابق ضمن تاکید بر وحدت همه ی اقشار، شخصیت ها و گروه های سیاسی، بار دیگرحمایت قاطع خود را از حاصل رای ملت ایران در ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ یعنی دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر حسن روحانی اعلام داشته و ناخرسندی خود را از اعمال هر نوع فشار از ناحیه ی هر شخص، جریان یا گروه سیاسی از هر طیفی بر دولت را اعلام نموده و چنین تحرکاتی را نافی خواست ملت که در منش و مشی اعتدالی دولت متبلور است می دانیم.
فرزندان معنوی امام راحل (ره) به پیروی از اندیشه های ناب آن عزیز سفر کرده که تابع رسالت جهانی اسلام ناب محمدی (ص) است ، حضور در عرصه ی سیاسی و کارزار انتخاباتی را موهبتی جهت ایثار و فداکاری در راستای احقاق حقوق پابرهنگان می داند نه فرصتی جهت تقسیم غنائم فرضی محصول تلاش یک ملت.
در پایان ضمن تاکید مجدد بر این مهم که هر نوع تغییر باید با طمئنینه ، تدبیر، با مطالعه ی دقیق توانمندی ها و بدور از هر نوع شتابزدگی در تمامی سطوح ملی و محلی صورت پذیرد، یادآوری می نماییم که ما نقد منصفانه و سازنده را حق مسلم ملت دانسته و در مسیر سیطره ی ملموس اندیشه ی امام در تمامی سطوح با احدی عقد اخوت نبسته ایم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۵:۲۴ ب.ظ

دیدگاه