شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی:

آیا با بدگویی به هاشمی و خاتمی، به وحدت می رسیم؟

آیا با بدگویی به هاشمی و خاتمی، به وحدت می رسیم؟

مسعود پزشکیان در نطق میان دستور خود با انتقاد از تبلیغات جهت دهی شده صدا و سیما در جریان سالگرد ۹ دی گفت: در هفته گذشته و به مناسبت سالگرد ۹ دی به نوعی تبلیغات به خصوص از سوی سازمان صداو سیما صورت گرفت که گویی عامل تمام بدبختی ها و گرفتاری ها و مشکلات کشور موسوی و کروبی بوده اند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: از پشت تریبون های رسمی در این هفته در خصوص آقایان هاشمی رفسنجانی و خاتمی هر حرفی زده شد. در این شرایط سوال من این است که آیا این راه رسیدن به وحدت است؟ آیا زندان و حصر و روندی که در پیش گرفته شده ما را به وحدت می رساند.

وی افزود: : ما باید کوشش کنیم اختلافاتی را که به وجود آمده حل کنیم و دائما شکاف‌ها را زیاد نکنیم. چه کسی از این شکاف‌ها که روز به روز بیشتر می‌شود سود می‌برد؟ آیا غیر از دشمن کس دیگری از این اختلافات بهره‌برداری می‌کند.

پزشکیان تصریح کرد: دشمن از ما چه می‌خواهد، غیر از این می‌خواهد که با نام‌های مختلف مذهبی و فرقه‌ای به جان یکدیگر بیافتیم و به یکدیگر فحش دهیم.

وی در پایان گفت: آنچه که امروز بیش از هر زمان دیگری کشور به آن نیاز دارد، اتحاد است و اتحاد با دعوا، زندان و با کشتن به وجود نمی‌آید، بلکه اتحاد با حل اختلاف و مشکلات موجود و دست به دست هم دادن حاصل می‌شود و آن زمان است که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

ایسکانیوز

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در یکشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱ ب.ظ

دیدگاه