شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸

قائدی فرماندار دیلم خبر داد:

۳۲ پروژه عمرانی شهرستان دیلم افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۳۲ پروژه عمرانی شهرستان دیلم افتتاح و کلنگ‌زنی شد

فرماندار دیلم گفت: طی دهه مبارک فجر امسال، ۳۲ پروژه عمرانی شهرستان دیلم افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم قایدی ظهر سه‌شنبه در آیین بهره برداری از سالن ورزشی شهدای دانش آموز اظهار داشت: این پروژه با چندین سال توقف به حمد الله با همت دولت و با تزریق اعتبارات به اتمام رسید و هم اکنون مورد استفاده دانش آموزان قرار می گیرد.

وی افزود: در توزیع اعتبارات به آموزش و پرورش نگاه ویژه ای شده و بنا داریم سال آینده نیز بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به این امر مهم اختصاص داده شده شود.

قایدی تصریح کرد: در سال آینده اتفاقات خوبی در زمینه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها خواهد افتاد که مجموع اعتبارات پیش بینی شده ۰ ۱۵ میلیارد ریال است.

معاون فنی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز گفت: این سالن ورزشی در سال ۸۶ شروع ولی به دلیل کمبود اعتبارات متوقف و سپس در سال ۹۰ شروع مجدد نمود که اعتباری بالغ بر ۷میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: سالن شهدای دانش آموز در مساحتی به ابعاد یک‌هزار و ۳۰۰ متر مربع و با گنجایش ۵۷۰ نفر تنها سالن مجهز ورزشی مدارس در سطح شهرستان دیلم است.

بهره برداری از خیابان ۴۰۰ متری ولی عصر (عج) شهرستان دیلم

همچنین با حضور مسئولین خیابان ولی عصر (عج) دیلم با اعتبار پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار دیلم در این مراسم اظهار داشت: هدف ما رعایت اعتدال در اجرا یا بهره برداری از پروژه ها در شمال و جنوب شهر است و معتقد به استفاده از یک فضای خوب عبور و مرور برای مردم هستیم.

قاسم قائدی افزود: شهروندان در کنار مسئولان شهری با ایجاد وفاق و همدلی سعی در پیشرفت پروژه‌ها کنند و با نقد منصفانه و گفتمان فضای اعتماد و همدلی در پیشرفت شهرستان مفید باشیم.

فرماندار دیلم خطاب به شهروندان دیلمی تصریح کرد: در دهه فجر امسال ۳۲ پروژه عمرانی افتتاح و اجرا خواهد شد و درتوزیع  اعتبارات عمرانی با رشد پنج برابری مواجه شده که این نشان از همت مسئولان دولت در اهتمام به عملیاتی کردن گفتمان صداقت است.

طاهری شهردار دیلم نیز در این مراسم گفت: خیابان ولی عصر (عج) با طول ۴۰۰ متر و عرض ۱۲ روکش آسفالت شده که برای زیر سازی، کانال کشی و جدول کشی اعتباری بالغ بر ۵۰۰ ملیون تومان هزینه شده است.

وی افزود : این خیابان که دارای ۳۵ کوچه و خیابان اصلی و پارکینگ است، با ۵۷ هزار متر مربع ۲ میلیارد هزینه بازگشایی در بر داشته که کل اعتبارات این پروژه۱۱ میلیارد ریال است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۴:۰۱ ب.ظ

دیدگاه