سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸

هشدار نسبت به تزریق میلیاردها پول گم شده به انتخابات

غلامعلی جعفرزاده، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به تحرکات انتخاباتی طیف احمدی نژاد و سفرهای رییس جمهور سابق به برخی شهرها، به خبرنگار نامه نیوز گفت: سفرهایی که اخیرا آقای احمدی نژاد به برخی شهرها داشتند در قالب مراسم ارتحال مادرشان بود ولی برخی اقدامات انتخاباتی در حاشیه آن انجام شد که خیلی اخلاقی نیست، برپایی این مراسم بیشتر جنبه انتخاباتی و برای طرح شعارهای انتخاباتی بود.

وی تصریح کرد: این رویه نشان می دهد طیف احمدی نژاد برای ورود به مجلس و فتح کرسی های مجلس دهم و حتی ریاست جمهوری دوازدهم پایبند به هیچ اصولی نیستند. اینکه مراسم ختم را تبدیل به مکانی برای طرح شعارهای انتخاباتی کنند اقدامی غیراخلاقی است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه دستگاه های نظارتی باید هوشیار باشند،خاطرنشان کرد: دستگاه های نظارتی باید دقت کنند مخصوصا اگر احمدی نژاد بخواهد همچون گذشته در نزدیکی به مشایی اقدام انتخاباتی انجام دهد نباید مورد تایید صلاحیت قرار گیرد.

وی در مورد اظهارات اخیر برخی اصولگرایان و انعطاف آنها نسبت به احمدی نژاد، گفت: این یک حربه است، برخی بیشتر تمایل دارند از نردبان احمدی نژاد بالا بروند چون احمدی نژاد توانسته است آن بخش ضعیف و آسیب دیده اجتماعی را به نوعی تحت تاثیر پول های بی حد و حصر قرار دهد ولی معتقدم این کوپن دیگر تاریخ مصرف ندارد.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به مباحث مطرح شده درخصوص ورود پول های کثیف به امر انتخابات، گفت: اقدامی که اخیرا مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شفاف سازی هزینه کردهای انتخاباتی کرد جای تقدیر دارد و مجلس نیز به زودی به این موضوع ورود خواهد کرد. متاسفانه در ماجرای پرداخت پول به ۱۷۰ نماینده از سوی رحیمی برخی آقایان که مدعی بودند اعلام کردند که دریافت این پول ها خیلی عادی است ولی باید سران این موضوع پاسخ دهند که این پول ها کجا رفته است.

وی ادامه داد: معاون اول ریس جمهوور عنوان کرده است که ۲۲ میلیارد دلار از کشور خارج شده است و سخنگوی دولت نیز اعلام کرده است ۷۰۰ میلیارد دلار قورت داده شده است اینها چیزهایی است که نشان می دهد آقایان با این پول ها برای انتخابات بعدی با توجه به سخنان رحیمی برنامه دارد، حاکمیت و دستگاههای نظارتی نباید در این زمینه ساکت بنشینند. اینها می خواهند این پولها را وارد انتخابات کنند و نشان  داده اند که از انجام هیچ کاری ابایی ندارند.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۴:۴۸ ب.ظ

دیدگاه