جمعه, ۱۵ آذر ۱۳۹۸

حجت‌الاسلام هادی غفاری:

امسال سال پیروزی اعتدال در کشور است

امسال سال پیروزی اعتدال در کشور است

حجت‌الاسلام هادی غفاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، درباره اولویت‌های اصلی دولت در سال جدید گفت: دولت باید سعی کند در راستای شعاری انتخاباتی خود٬ گام‌های بلندی در مسیر توسعه سیاسی و چارچوب نگارش حقوق شهروندی بردارد.

وی ادامه داد: امروز توسعه سیاسی و افزایش شعور سیاسی شهروندان٬ باید در اولویت کاری دولت٬ در حوزه اجرایی باشد که فارغ از هرگونه نگاه باندی و جناحی در جهت افزایش اقتدار نظام اسلامی باشد.

این عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام تصریح کرد: بعد بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی امروز ما در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که باید مردم با توجه به آرمان‌های اولیه آزاد بیاندیشند و آزادانه در جهت عقاید خود گام بردارند که دولت حتما باید زمینه‌های این موضوع را مهیا کند.

غفاری تاکید کرد: علاوه بر حوزه سیاسی٬ دولت باید در حوزه اقتصادی سعی کند به بحث مهم تولید بیشتر توجه کرده و همت ملی این عرصه را حمایت کند.

وی اضافه کرد: ما حتما در سال جدید با کمبود‌هایی در حوزه تولید؛ به ویژه کشاوزی به علت وضعیت آبی روبه‌رو می‌شویم که دولت باید با حمایت و برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت نخگبان جوان تلاش کند این بحران را کنترل و مدیریت کند.

این فعال سیاس اصلاح‌طلب گفت: در سال ۹۴ ما دو انتخابات بسیار مهم را در پیش داریم که دولت باید در حوزه وزات کشور به ویژه؛ زمینه‌های همکاری و هماهنگی همه جریان‌ها و احزاب را برای انتخاباتی سالم و پرشور مهیا کند.

رئیس موسسهٔ الهادی درباره مذاکرات هسته‌ای نیز گفت: دولت در طی سا ل گذشته انرژی بسیاری صرف به نتیجه رساندن این موضوع کرده و تندور‌ها با سنگ اندازی و دید جناحی و باندی بسیار سعی کردند اجازه ندهد این مذاکرات که مورد تایید رهبری است٬ به نتیجه نرسد.

وی افزود: دلواپسا که در برابر میلیارد‌ها اختلاس سکوت کرده بودند٬ امروز دلواپس شدند؛ من معتقدم امسال سال پیروزی اعتدال در کشور است، که با موفقیت مذاکرات آغاز می‌شود.

غفاری در پایان گفت: امروز افزایش جلب اعتماد همه مردم باید از اولویت‌های کاری کلیت نظام و جریان‌های سیاسی باشد٬ زیرا در این صورت است که می‌توانیم از این نقطه حساس تاریخی عبور کنیم و به آرمان‌های انقلاب اسلامی دست یابیم.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در پنج شنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۴ ق.ظ

دیدگاه