دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸

سپاهان اصفهان برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر شد

سپاهان اصفهان برای پنجمین بار قهرمان لیگ برتر شد

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های سپاهان وسایپای البرز از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز جمعه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان و با قضاوت غلامرضا جباری برگزار شد.

براساس این گزارش، حسین فرکی در این دیدار شهاب گردان، هادی عقیلی، احسان حاج صفی، عبدالله کرمی، وریا غفوری، علی کریمی، محرم نویدکیا، فوزیل موسی اف، محمدرضا خلعتبری، مهدی شریفی و لوسیانو پریرا را در ترکیب ثابت زردپوشان اصفهانی گذاشت.

در طرف مقابل نیز مجید جلالی محمدرضا اخباری، سجاد مشکل پور، مهدی ایوبی، ابراهیم شکوری، مجتبی رمضانی، وحید محمدصادق، مهدی ترابی، حکیم نصاری، ابراهیم صادقی، روزبه شاه علی دوست و میلاد می داوودی را در ترکیب ثابت قرار داد.

دو تیم درحالی پای به میدان گذاشتند که اصفهانی ها در صورت تساوی تراکتورسازی و نفت تهران می توانستند به عنوان قهرمانی لیگ چهاردهم دست یابند.

نیمه نخست این دیدار با گل های دقیقه ۱۵ و۳۱ مهدی شریفی به سود سپاهان اصفهان پایان یافت. بازی در نیمه اول در حالی به پایان رسید که با توجه به جلو بودن تراکتوری ها در بازی دیگر هفته پایانی، سپاهانی ها فعلا خود را در رده دوم جدول رده بندی می دیدند.

آنها که برای پیروزی پا به میدان گذاشته بودند از ابتدا، بنا را برحمله روی دروازه سایپا گذاشتند و به رهبری محرم نویدکیا، حملات زیادی را روی دروازه حریف تدارک دیدند.

نکته مشهود در بازی سپاهانی ها، حرکات ترکیبی و مثلث گونه آنها در حمله به دروازه سایپا بود که بارها توسط محرم نویدکیا، لوسیانو پریرا، محمدرضا خلعتبری، مهدی شریفی و احسان حاج صفی موقعیت های خطرناکی را روی دروازه محمدرضا اخباری ایجاد کرد.

نیمه دوم این بازی بدون اینکه گلی از خط دروازه های دو تیم رد و بدل شود پایان یافت و در نهایت سپاهان با همان دو گل مهدی شریفی در نیمه نخست، پیروز این میدان شد.

سپاهان اصفهان بااین نتیجه ۵۹ امتیازی شد وبه لطف تساوی ۳ بر۳ تراکتورسازی مقابل نفت تهران درجایگاه نخست جدول رده بندی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار گرفت و برای پنجمین بار قهرمان شد.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۰ ب.ظ

دیدگاه