جمعه, ۱۵ آذر ۱۳۹۸

پورفاطمی:

ملت ایران خواهان توافق عزتمندانه هسته ای هستند

ملت ایران خواهان توافق عزتمندانه هسته ای هستند
نماینده مردم دشتی و تنگستان درمجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران از تیم مذاکره کننده هسته ای انتظار دستیابی به توافق عزتمندانه دارند.

حجت الاسلام محمد مهدی پورفاطمی روزشنبه درگفت وگو با ایرنا با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام افزود: یکی از افتخارات مهم تیم مذاکره کننده هسته ای ایران، تایید این تیم از سوی رهبر معظم انقلاب است.
وی اضافه کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای ایران از فرزندان همین آب و خاک و انسانهایی صادق و شجاع و امروز درمذاکرات مدافع حقوق ملت ایران هستند.
پورفاطمی اظهارکرد: با توجه به سخنان اخیر رهبرمعظم انقلاب درجمع کارگزاران همه همدل و همزبان در انتظار رسیدن تیم مذاکره کننده ایران به نتیجه ای مطلوب و برطرف کردن تحریم های خصمانه علیه کشور هستیم.
وی بیان کرد: تحریم های وارده علیه جمهوری اسلامی بی رحمانه است و تیم مذاکره کننده هسته ای باید با اقتدار از حقوق مردم در بحث انرژی هسته ای و برداشتن تحریم ها دفاع کند.
پورفاطمی در باره پرهیز از حاشیه سازی ها از سوی اجزا و عوامل نظام گفت: اگر همه عوامل سه قوه فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نصب العین خود قرار دهند و براساس قانون فعالیت و همدیگر را متهم نکنند می توانیم در کارها بهتر به نتیجه برسیم.
وی افزود: توجه مسوولان به بحث اقتصاد مقاومتی باعث می شود که مردم نیز به این موضوع بیشتر توجه کنند.
پورفاطمی اضافه کرد: اگر تولیدات داخلی نسبت به خارجی نیز از کیفیت پایین تری برخوردارند باید به این شرکتها کمک کنیم و شرکتها نیز باید خود را به استانداردهای جهانی نزدیک و کیفیت تولیدات خود را ارتقا دهند.
وی با اشاره به دقت و توجه مردم به فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب یادآور شد: مسوولان نیز همانند مردم باید سخنان رهبری را مورد توجه قرار دهند.
پورفاطمی گفت: برای پیشرفت کشور باید از سطحی نگری پرهیز و با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب با خرد جمعی و کار کارشناسی و مطالعه زمینه های پیشرفت کشور را فراهم کنیم.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در یکشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲:۰۶ ق.ظ

دیدگاه