سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۸

استاندار بوشهر:

بوشهر از امن‌ترین استان‌های کشور است/لزوم رفع مشکلات خانواده شهدا

بوشهر از امن‌ترین استان‌های کشور است/لزوم رفع مشکلات خانواده شهدا

مصطفی سالاری پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد موفقیت‌های خوبی هستیم.

وی از مواد مخدر به عنوان عاملی برای بسیاری از جرایم نام برد و اضافه کرد: آسیب‌های متعددی در کنار مواد مخدر به جامعه وارد می‌شود که نیاز است مقابله جدی با این بلای خانمان‌سوز صورت بگیرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه ایران اسلامی تاکنون شهدا و جانبازان زیادی را در راه مبارزه با مواد مخدر داشته است، ادامه داد: نیروی انتظامی نقش بسیار مهمی در مقابله با مواد مخدر دارد و ماموران انتظامی از همه ابزارها و ظرفیت‌ها برای مقابله با مواد مخدر استفاده می‌کنند.

وی به جانفشانی‌های ماموران مبارزه با مواد مخدر برای مقابله با سوداگران اشاره کرد و افزود: استان بوشهر با تلاش‌های صورت گرفته در عرصه انتظامی به عنوان یکی از امن‌ترین استان های کشور شناخته می‌شود.

سالاری خواستار تلاش همه دستگاه‌های اجرای برای رسیدگی به مشکلات و تامین نیازهای خانواده‌های شهدا شد و اضافه کرد: مشکلات خانواده شهدا و جانبازان مبارزه با مواد مخدر باید به صورت جدی توسط همه مسئولان پیگیری و رفع شود.

لازم به ذکر است که در این آئین از خانواده شهید حسن گودرزی یکی از شهدای مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تجلیل شد. همچنین از جانباز محمد برهان نیز تقدیر شد.

منبع : ایرنا

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در پنج شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۶:۳۰ ب.ظ

دیدگاه