سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۸

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:

آمادگی پاسخ سخت و خشن به هر تهدیدی را داریم

آمادگی پاسخ سخت و خشن به هر تهدیدی را داریم

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، گفت:آمادگی پاسخ سخت و خشن به تهدیدات آمریکا و کسانی که به نیابت از آن در قالب گروه‌های تروریستی در کشورهای دیگر می‌جنگند، را داریم.

به گزارش بامداد نیوز به نقل از   مهر، دریادار علی فدوی در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار سرلشکر شهید حسین همدانی که عصر امروز در حسینیه فاطمه‌الزهرا(س) برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه پس از آزمایش موشکی ایران، مقامات آمریکایی دوباره اظهارات ضد ایرانی داشته اند، پاسخ شما به این اظهارات چیست؟ اظهار داشت: شهید بهشتی جمله ای دارد که می گوید «آمریکا، از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر». در تمام زمان ها این حالت وجود دارد.

وی تصریح کرد: اگر قرار باشد ما به این حرف ها اعتنا کنیم هم اکنون انقلاب در این شرایط قرار نداشت.

فدوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رزمایش های نیروی دریایی سپاه در چه تاریخی برگزار می شود، گفت: این رزمایش ها همواره برقرار است و امسال نیز یک رزمایش بزرگ خواهیم داشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در خصوص امنیت مرزهای آبی تصریح کرد: هیچ تهدیدی شامل مرزهای آبی ما نمی شود. مرزهای آبی، با مرزهای زمینی متفاوت است.

وی افزود: برای مقابله با تهدیدات آمریکا، آمادگی داریم و کسانی که به نیابت از آمریکایی ها در قالب گروه های تروریستی و یا کشورهای دیگر می جنگند، شکست خواهند خورد.

فدوی در خصوص پاسخ سخت و خشن نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: ما برای پاسخ سخت و خشن آمادگی داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه اصلی‌ترین منطقه در دنیا، خلیج فارس است، اظهار کرد: بنا به دستور و نیاز اقدامات مهم صورت خواهد گرفت.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۴۹ ب.ظ

دیدگاه