جمعه, ۲۲ آذر ۱۳۹۸

معاون وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي:

بازسازی بیمارستان حادثه دیده برازجان بسرعت آغاز خواهدشد

بازسازی بیمارستان حادثه دیده برازجان بسرعت آغاز خواهدشد

به گزارش  بامداد نیوز به نقل از ایرنا، محمد میرزابیگی روز دوشنبه در بازدید از بیمارستان ۱۷شهریور برازجان که صبح امروز بخش های مختلف آن در آتش سوخت در گفت وگو با ایرنا، افزود: وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به محض اطلاع از حادثه آتش سوزی این بیمارستان بنده را مامور کردند که به استان بوشهر سفر کرده و از بیمارستان بازدید داشته باشیم.
وی یادآور شد: تلاش خیلی زیادی از سوی کارکنان این بیمارستان اعم از پرستاران، پزشکان ودیگر کارکنان برای نجات جان بیماران و خارج کردن آنها از محل حادثه صورت گرفته است.
وی اظهارکرد: براساس گزارش ارایه شده از سوی مسئولان این بیمارستان ۱۳ بیمار در محل حادثه وجود داشته که به جز یک نفر که جان خود را ازدست داد، مابقی به موقع به محل های امن هدایت شدند.
میزرابیگی تصریح کرد: براساس بررسی های اولیه سقف اتاق های بیمارستان که قدمت حدود ۵۰ سال داشته از مصالح چوبی بوده که به محض سرایت آتش مشتعل شده و علت آتش سوزی اولیه نیز اتصال برق در سامانه مونیتورینگ بوده است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: آتش نشانی نیز باید زودتر وارد عمل می شد که هنوز دلیل آن روشن نیست.
میرزا بیگی گفت: البته تیم کارشناسی همه عوامل را بررسی می کنند وبرآوردهای لازم نیز انجام خواهد شد تا کمک های لازم درامر بازسازی بیمارستان انجام شود.
وی همچنین گفت: بعنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به مردم این شهرستان اطمینان می دهم که این اتفاق هیچ خللی در خدمات رسانی ایجاد نخواهد کرد و در حال حاضر نیز خدمات رسانی به بیماران انتقال داده شده در بیمارستان شهید گنجی این شهر در حال انجام است.
حادثه آتش سوزی بامداد روز دوشنبه در بیمارستان ۱۷ شهریور شهر برازجان رخ داد که باعث خسارت کلی به بخشهای آی سی یو، قلب و درمانگاه تخصصی این بیمارستان شده است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در چهارشنبه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۶ ق.ظ

دیدگاه