یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷

زیر گرفتن عابران پیاده از سوی راننده یک دستگاه کامیون در سوئد

رسانه های محلی سوئد از کشته شدن حداقل ۳ نفر در حادثه زیر گرفته شدن عابران پیاده توسط راننده یک دستگاه کامیون خبر می دهند.

به گزارش عصر ایران، گاردین نوشت:  راننده یک دستگاه کامیون در شهر استکهلم پایتخت سوئد، با زیر گرفتن عابران پیاده موجب مرگ ۳ نفر شده است.

در این حادثه چند نفر دیگر نیز زخمی شده اند. رادیو دولتی سوئد نیز اعلام کرد که حداقل ۳ نفر در جریان این حادثه کشته شدند. این حادثه در مقابل یک مرکز خرید اتفاق افتاده است.

شبکه خبری فاکس نیوز نیز گزارش داده است که تا این لحظه حد اقل دو نفر درجریان حمله یک خودرو به عابران در مرکز شهر استکهلم جان خود را از دست داده اند و عده ای زخمی شده اند.

سخنگوی پلیس استکهلم همچنین گفته است که نخست وزیر این کشور در موردحادثه مطلع شده است و اطلاعات تکمیلی به زودی منتشر خواهدشد

پلیس استکهلم در گفت و گوی با یک تلویزیون داخلی کشور گفت که احتمالا حمله امروز در این شهر تروریستی بوده است.

اسکای نیوز به نقل از پلیس استکهلم می  گوید در نقاط مختلف این شهر صدای تیر اندازی شنیده شده است. هنوز اطلاعات دقیقی از نوع تیر اندازی ها و تلفات احتمالی در دست نیست.

در ادامه یورونیوز گزارش داد که استفان لوفن، نخست وزیر سوئد از بازداشت یک نفر در ارتباط با حادثه برخورد یک کامیون با ساختمان فروشگاهى در استکهلم خبر داد

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۱ ب.ظ

دیدگاه