شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

تست روتیتر برای قالب خبری نیوز ورلد - نسخه 2

مرسدس بنز کلاس بی ۲۰۱۲

تست مطلب برای قالب ، نوشته ها مفهوم خاصی ندارند . اگرچه سال ۲۰۱۲ مرسدس بنز B کلاس در حال حاضر بر روی وب نازل شده، فرانکفورت، جایی که می خواهیم آن را در فرد را ببینید. کلاس B، اولین مدل تولید به استفاده از وزارت امور خارجه خودروساز (مرسدس جبهه معماری) پلت فرم دیسک چرخ جلو است. وزارت امور خارجه جایگزین قبلی ساندویچ طبقه پلت فرم است که جریان A-و کلاس B استفاده، و معماری مدولار است که می تواند بزرگ، سازگار با همه چرخ ها دیسک، و سازگار با بسیاری از سبک های مختلف بدن و گزینه های انتقال قدرت است.
وسایل نقلیه دیگر را برای آمدن از وزارت امور خارجه بعد از کلاس (پیش نمایش و مفهوم کلاس در اوایل سال جاری را در نمایشگاه خودرو نیویورک نشان داده شده است)، متقاطع کوچک به انجام نبرد با X1 و آئودی Q3 و الهام گرفته از چهار درب.
زیبایی، سال B-طبقه نشانه از مفهوم کلاس و B کلاس قبلی می آمیزد. آن را حفظ گلخانه ای درست و بینی کوتاه، همراه با چراغهای بزرگ و پنجره مشبک برجسته. پشت دریچه تخت خرس چراغهای عقب مشابه به مدل پیشین، اگر چه آنها -طراحی و هنری از قبل کمی بیشتر است. در داخل، ورزش کابین دریچه های هوا بزرگ، مدور، صفحه نمایش لوازم در فاصله بالا قرار داده شده است، افقی و جریان خطوط برای انتقال احساس باز بودن و لوکس است.
سال B-کلاس برای اولین بار با سیستم انتقال نیروی اتوماتیک مرسدس بنز، با سرعت هفت در دسترس خواهد بود، هر چند شش سرعته دستی جدید نیز ارائه خواهد شد. در هر صورت از انتقال را می توان به انتخاب خریدار از بنزینی و دیزلی عرضه نشان دهنده چهار سیلندر جفت. طراحی ارائه شده به گاز ها شامل دو نوع تزریق مستقیم .لیتری و اسب بخار و اسب بخار امتیاز. گزینه های دیزل شامل دو مدل از مرسدس بنز ۱٫۸ لیتری مشترک راه آهن دیزل، امتیاز به ترتیب در و اسب بخار است.
همانطور که وعده داده، کلاس B بسته بندی شده است پر از ویژگی های پیشرفته به طور معمول در وسایل نقلیه بزرگتر در بر داشت. تجهیزات استاندارد شامل یک رادار مبتنی بر اجتناب از برخورد سیستم کمک توجه است که تشخیص یک راننده خواب الود و امن سیستم قبل از بنز، که می بندد پنجره ها، تدابیر کمربند، تنظیم صندلی های جلو برای آماده سازی سرنشینان برای برخورد است. دو نسخه از سیستم لوازم ارائه خواهد شد، که هر دو با اتصال به اینترنت در دسترس هستند. با توجه به مرسدس بنز، مسافران قادر خواهند بود به گشت و گذار در حالی که پارک شده و یا استفاده از فرامین صوتی به جستجو در گوگل و نقشه های گوگل در حالی که در حال حرکت ..
۲۰۱۲ B-کلاس در فروش در اروپا در ماه نوامبر آینده. این که آیا ماشین به ایالات متحده باقی مانده است دیده می شود، اما مطمئن باشید انواع مختلفی از پلت فرم وزارت امور خارجه در راه ما می رویم.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۳:۰۲ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    خودروی بسیار زیبا و با کیفیتی هست ، واقعا مسافرت با این نوع خودرو ها لذت بخش است .

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه