چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

قاسمپور سرمربی شاهین بوشهر شد/قاسمپور رفت / قاسمپور: دلایل عدم حضور در شاهین را نمی گویم

قاسمپور سرمربی شاهین بوشهر شد/قاسمپور رفت / قاسمپور: دلایل عدم حضور در شاهین را نمی گویم

قاسمپور سرمربی شاهین بوشهر شد
سرمربی پیشین تیم فوتبال داماش گیلان به عنوان سرمربی جدید شاهین بوشهر انتخاب شد.

 

احمد گزی، رئیس هیئت موسسین باشگاه شاهین بوشهر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از مذاکره‌ای که مسئولان باشگاه شاهین بوشهر با ابراهیم قاسمپور داشتند با ایشان به توافق نهایی رسیدند و او سرمربی جدید شاهین بوشهر شد و تا پایان فصل هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت.

خبر تکمیلی:

قاسمپور رفت / قاسمپور: دلایل عدم حضور در شاهین را نمی گویم

گزینه اصلی هدایت تیم فوتبال شاهین درحالیکه سه‌شنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر حضور داشت و دیدار این تیم برابر شهرداری تبریز را از نزدیک تماشا کرد، از به توافق نرسیدن با مسئولان این تیم بوشهری خبر داد.
ابراهیم قاسمپور در مورد وضعیت همکاری‌اش با تیم فوتبال شاهین بوشهر ضمن بیان خبر فوق گفت: دوشنبه شب با مسئولان تیم شاهین به توافق نرسیدم، قراردادی بین طرفین امضا نشد و قرار بود ظهر سه شنبه به تهران برگردم.
وی اضافه کرد: به احترام دوستان و به دلیل اینکه در یکی دو روز گذشته در بوشهر و کنار تیم شاهین بودم، قرار شد در این خصوص بحثی نکنم و قبل از این مسابقه و در رختکن نظرم را در مورد بازی با شهرداری تبریز اعلام کنم.
گزینه اصلی هدایت تیم شاهین بوشهر همچنین خاطرنشان کرد: اجازه بدهید در مورد دلایل اینکه با مسئولان شاهین به توافق نرسیدیم صحبت نکنم.
وی در مورد صحبت‌های مطرح شده از وی در این مدت تصریح کرد: من هرگز نگفتم فلان مربی تیم را در رده دهم تحویل گرفت و در رده هفدهم از تیم جدا شد. ضمن اینکه تا زمان عقد قرارداد با یک تیم درست نیست در مورد آن اظهار نظر کرد.
قاسمپور در پایان گفت: عجله‌ای برای عقد قرارداد با تیمی ندارم. شاید ۲ روز دیگر با یک تیم قرارداد بستم و شاید تا آخر فصل و یا حتی به خاطر شرایط فوتبال ایران، فصل دیگر هم مربیگری نکنم./منبع:مهر

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۶ ب.ظ

دیدگاه