شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

مرسدس بنز اس ال 500

مرسدس بنز اس ال ۵۰۰

تست مطالب برای قالب ، مطالب نوشته شده هیچ مفهومی ندارند و فقط برای تست قرار داده شده اند . با درخشش آفتاب، از بالا به پایین است بر روی نقره ای مرسدس بنز است. این موتور به شدت می کشد، و فرمان ارائه می دهد بازخورد مستقیم تالارهای بحث و گفتگوی هم میهن | مانند به صاف، کوتاه پرتاب چهار سرعت تغییر به دنده دوم است. ترمزهای دیسکی چهار چرخ تیز، و فرمان کتابچه راهنمای کاربر احساس می کند بزرگ می باشد. این پوند اسب سواری لوکس است آرام و آسان به رانندگی.
من می گویم احمقانه به دلیل بیش از حد بسیاری از مهارت های مختلفی را پیشنهاد. عاقلانه به دلیل اوایل اتومبیل به عنوان یک یادآوری است که با این حال بلند بنز یک ماشین ورزشی خدمت می کنند، هرگز چنین بوده است. به حک کردن نیست جاده های پیچ خورده آلپ – بزرگ، آلمانی، به خوردن تا اتوبان به سرعت، اهسته جوشاندن یا پختن دو نفر، و برای همیشه لطفا برای آخرین طراحی شده است. از هزاران اصلی و ترمیم و ’۶۰s مدل من برای موتور ترند کلاسیک رانده شده، این سه احساس مانند اکثر خودروهای جدید، در میان ساده ترین رانندگی – به ویژه اسب سواری ، خود را با چهار چرخ دیسک ، برای سه سال آخرین مدل در دسترس است.
پس از چند دهه از قرار دادن بر وزن، در نهایت یک رژیم غذایی موفق نشان داده است. جدید ۱٫۴ اینچ بلندتر و ۲٫۲ اینچ گسترده تر از است، با این حال در حدود ۲۷۵ پوند سبکتر در تر و تمیز. آلومینیوم برای ۹۰ درصد از بدن خود را به رنگ سفید، با بیشتر از ۱۰ درصد باقی مانده در منیزیم. لوله های ساختاری در داخل خودرو ستون تنها قطعات ساخته شده از فولاد – در این مورد، با قدرت بالا است.
پیوستن به ۱/۲ ۱ حکم کالین چپمن را در مورد چگونه به ساختن اتومبیل های سریع تر، دارای ۱ بهترین بنزینی V-8s در کسب و کار، دوقلو ۴٫۷ لیتری است واحد ساخت ۴۲۹ اسب بخار و ۵۱۶ فوت پوند، از گشتاور. تغذیه چرخ های عقب را از طریق یک خودکار هفت سرعته با شیفت های دست و پا زدن. موتور را کشد به اندازه کافی به من در تعجبم که چرا هر کسی را می خواهم / نیاز به آینده را می باشد.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۹:۰۸ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    قالب های فارسی برای وردپرس ، فارسی سازی انواع قالب ها ، طراحی و اجرای قالب های شخصی طراحی لوگو و بنر ، WP-IRAN.COM

    1. 0

      تست پاسخ به نظر برای این مطلب

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه