چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

کی‌روش در گفت‌وگو با ایسنا: می‌خواهیم قدرتمند به جام جهانی صعود کنیم

کی‌روش در گفت‌وگو با ایسنا: می‌خواهیم قدرتمند به جام جهانی صعود کنیم
12-1.JPG

سرمربی تیم ملی فوتبال می‌گوید با توجه به شرایط موجود و خواست جامعه فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی، با تمام توان برای رسیدن به این هدف مهم، تلاش می‌کند.

کارلوس کی‌روش که برای دیدار بازی‌ تیم‌های داماش گیلان و ملوان انزلی در استادیوم شهید عضدی رشت حضور یافته بود در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: از آنجا که این دیدار بازی حساسی در مجموعه دیدارهای لیگ برتر فوتبال به شمار می‌آمد و با در نظر گرفتن فرصت پیش آمده برای تماشای این دیدار و ارزیابی بازیکنان دو تیم به رشت آمدم.

وی افزود: پس از ارزیابی از توان فنی بازیکنان دو تیم درخصوص نفرات دعوت شده از این دو تیم به اردوی آینده تیم ملی نظر خواهم داد و هرگز در طول بازی درخصوص عملکرد بازیکنان و نحوه بازی تیم‌ها نظری نمی‌دهم.

کی‌روش ادامه داد: با توجه به شرایط موجود به نقطه نظر سرمربیان تیم‌ها و نحوه ارنج تیم‌شان احترام می‌گذارم و هر بازیکنی که بتواند نظراتم را در سیستم آینده تیم ملی جلب کند، به اردو دعوت خواهم کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ادامه داد: جو استادیوم رشت با وجود طرفداران دو تیم داماش و ملوان در این بازی مثال‌زدنی بود و شاهد دیداری مهیجی از سوی هر دو تیم با تشویق تماشاگران بودم.

کارلوس کی‌روش در پایان درخصوص شانس صعود ایران به جام جهانی فوتبال به ایسنا گفت: به هر ترتیب در گروه ایران تیم‌های کره جنوبی، ازبکستان، قطر و لبنان تیم‌های قدرتمند و قابل احترامی هستند که تمامی هشت دیدار رفت و برگشت‌مان با این تیم‌ها از دشواری خاصی برخوردار است و تلاش می‌کنیم با کسب حداکثر امتیازات ممکن، صعود مقتدرانه‌ای به جام جهانی برزیل داشته باشیم.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ

دیدگاه