چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

مدیرکل ورزش بوشهر در دادگاه

جمشیدی روی آنتن برنامه ۹۰ دنبال وقت بیشتری بود تا ثابت کند که اداره ورزش وجوانان بوشهر به سهم خود کمک زیادی به شاهین کرده است. او از پرداخت ۷۰۰میلیونی می گفت که قبل از بازی با فجر به حساب شاهینی ها واریز شده والبته درخشان آن را ۴۸۰ میلیون می دانست. در این میان اما جمشیدی نمی دانست همان دقایق اندک هم منجر به ایجاد دردسر تازه ای برای او خواهد شد.

دادگستری بوشهر طی نامه ای از جمشیدی خواسته بود تا سقف یک میلیارد و۴۸میلیون تومان از دارایی های احتمالی باشگاه شاهین نزد آن اداره را بابت تامین خواسته مطالبات علی نعمتی مشاور سابق باشگاه به حساب دادگستری واریز نماید ودر آن قید کرده بود تمرد از این دستور منجر به برخورد قضایی خواهد شد. همین نامه مانع از آن گردید که قبل از فینال جام حذفی وجهی به حساب شاهین واریز گردد.طبق مصوبه هیئت دولت ۵ میلیارد تومان از سوی وزارت نفت بابت کمک به ورزش استان به حساب اداره ورزش وجوانان واریز گردیده که مقرر بود ۷۰۰میلیون آن به شاهین داده شود.

قبل از تعطیلات نوروزی همسر نعمتی نزد استاندار رفت و خواستار رسیدگی گردید. منزل مسکونی آنها که بابت وام باشگاه در رهن بانک بوده توقیف گردیده است. استاندار وعده بعد از تعطیلات را داد اما روز دوشنبه که باردیگر نزد وی رفت پاسخ شنید« این مسئله نه به من و نه به جمشیدی ارتباطی ندارد. بروید یقه گزی و افراشته را بگیرید و مشکلتان را با باشگاه شاهین حل کنید» متعاقب اظهارات جمشیدی در برنامه ۹۰که به پرداخت پول به شاهین اعتراف کرده بود،صبح سه شنبه یکی از اعضای هیئت موسسین باشگاه شاهین به علی نعمتی خبر داد که جمشیدی با دور زدن قانون، به شاهین کمک کرده است. او اعلام کرد: ۷۰۰میلیون به حساب باشگاه نادری بوشهری واریز گردیده تا از کانال آنها به شاهینی ها داده شود و مشکل قانونی با توجه به نامه دادگاه ایجاد نشود ودر صورت هر گونه بازخواستی جمشیدی اعلام کند که من به باشگاه نادری کمک کرده ام واین که آنها با پولشان چه کرده اند به من ارتباطی تدارد. ماجرا اما از آنجا جالب شد که وی ریز پرداخت های شاهین را هم داشت و اعلام کرد درخشان از محل کمک اداره ورزش به شاهین ۱۰۰میلیون برداشته واین یعنی آن که اگر او کمک نکرده از کجا از چنین مسائلی خبر داشت.

نعمتی به همراه همسرش به دادگاه رفت و ماجرا را برای بحرانی مدیرکل دادگستری بوشهر تشریح کرد. سپس با مراجعه به شعبه ۱۰۱دادگاه که پرونده شکایتش از شاهین در آنجا تحت رسیدگی است نامه ای بدین مضمون خطاب به جمشیدی دریافت کرد که: حسب اطلاعات واصله دستور قضایی این دادگاه را نادیده گرفته اید. اظهارات شما در برنامه زنده تلویزیونی اعترافی بر این موضوع است و در صورت اثبات نهایی، شما و ذیحساب اداره به عنوان مستنکف دستور قضایی به  یک تا ۵ سال حبس محکوم خواهید شد. در آن نامه از جمشیدی خواسته شده تا با حضور در دادگاه پاسخگوی این اتهام باشد. از سوی دیگر مدیر باشگاه نادری بوشهر هم احضار گردیده تا بگوید آیا این وجه به حساب آنها واریز گردیده و سپس از کانال وی به حساب محمد مومنی دستیار درخشان واریز گردیده یا خیر. اینکه اداره ورزش به تیمی در این سطح ۷۰۰میلیون کمک کرده باشد جای تعجب دارد در حالی که به ایرانجوان دسته اولی هم ۷۰۰میلیون نداده اند.

از سوی دیگر نامه ای به بانک ملت شعبه مرکزی بوشهر که حساب های اداره ورزش وجوانان نزد آنهاست ارسال گردیده و از آنها خواسته شده تا پرینت حساب و اسناد دریافتی وپرداختی آن اداره را به دادگاه ارسال نمایند تا وضعیت پرداخت آن وجه مشخص شود که چه تاریخی از حساب اداره ورزش برداشت و به چه حسابی واریز گردیده. متعاقب آن حسابی که پول به آن واریز گردیده هم چک خواهد شد که احتمالا حساب باشگاه نادری بوشهر خواهد بود.

کارکنان اداره ورزش وجوانان بوشهر حوالی ظهر امروز دادوفریادهای زن ومردی را شنیدند که خواستار آن بودند تا جمشیدی خود را به آنها نشان دهد. آنها با فریاد می گفتند: تو هم در خیانت شاهینی ها دست داری. نعمتی و همسرش به شدت دادو بیداد می کردند وکارکنان اداره مذکور با گرفتن نعمتی سعی در آرام کردن او داشتند تا مبادا کار به درگیری فیزیکی بکشد. همسرش اما به دفتر جمشیدی که در آن جلسه ای در حال برگزاری بود رفت و بساط جلسه را به هم ریخت. نامه دادگستری به دست جمشیدی رسید و او حالا باید توضیحی قانع کننده برای دادگستری داشته باشد. باید دید این ماجرا به کجا ختم می شود.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در چهارشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ساعت ۹:۵۴ ق.ظ

دیدگاه