سه شنبه, ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

باید فضا برای فعالیت اصلاح‌طلبان مهیا شود

باید فضا برای فعالیت اصلاح‌طلبان مهیا شود

یک فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن مقایسه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده با انتخابات اخیر مجلس گفت: همانگونه که در مجلس هشتم نیز شاهد بودیم برخی گروه‌ها چندان مصمم نیستند که اصلاح طلبان در عرصه حضور پیدا کنند.

جلل جلالی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، افزود: به نظر نمی‌رسد که اصلاح طلبان آنچنان که باید، بتوانند در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

وی افزود: برای حضور جناح‌های مختلف در انتخابات ریاست جمهوری باید فضای سیاسی و اجتماعی کشور کاملا از پیش مهیا شده باشد.

جلالی‌زاده با اشاره به شرایط لازم برای حضور اصلاح طلبان در صحنه یادآور شد: علاوه بر این اصلاح طلبان نیز باید نسبت به حضور و مشارکت خود در عرصه سیاسی به باور برسند، چرا که اگر فضا فراهم شود اصلاح طلبان به هیچ وجه راضی نیستند که صحنه را خالی کنند و نسبت به امور کشور بی‌تفاوت باشند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه برخی اصولگرایان حتی راضی نیستند که منتقدان درونی خود نیز در عرصه باشند، تصریح کرد: در این زمان باقی مانده افرادی از اصلاح طلبان که همچنان واجد محبوبیت عامه هستند باید وارد صحنه بشوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در این میان با توجه به شرایط حساس سیاسی اقتصادی منطقه و جهان جناح اصولگرا نیز ناچار است، اصلاح‌طلبان را در حل مشکلات کشور سهیم کند.

جلالی‌زاده تصریح کرد: کسانی که دلسوز کشور و ملت باشند باید در کمال صداقت تشخیص دهند که چه جناحی در این شرایط صاحب نظر و دارای ایده برای حل مشکلات است و می‌تواند در مجامع جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

ایلنا

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در سه شنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۸ ب.ظ

دیدگاه