دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸

مرجان محتشم : تن به روابط نامشروع ندادم، حذف شدم

مرجان محتشم : تن به روابط نامشروع ندادم، حذف شدم
مرجان محتشم از فساد درسینما میگوید:

تن به روابط نامشروع ندادم، حذف شدم

بعد از ۸ سال سکوت مطلق در سینما ایران نظرم را درمورد ابزار ماندگاری در عرصه سینما متاسفانه ارتباطات برخی بازیگران با عوامل فیلم می دانم، البته فکر می کنم سکوت ۸ ساله من پاسخ مناسبی به این سوال است.

مرجان محتشم بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوبا باشگاه خبرنگاران، درباره ابزار ماندگاری یک بازیگر در عرصه سینما اظهار داشت: کسانی در سینمای ایران قدرت کاذب بدست آوردند که لیاقت ماندن در این عرصه را نداشتند و برخی که مردم دوستشان دارند از صحنه حذف می شوند در واقع یکسری قربانی ماندگاری گروه دیگر می شوند.

محتشم با بیان اینکه من نان موقعیتم را نخوردم افزود: من در اوج موقعیت کاری ام در مصاحبه های مکرر بیان کردم که به صورت مداوم کار نخواهم کرد، به دلیل اینکه به هر قیمتی حاضر نیستم در عرصه سینما باشم با اینکه عاشق کارم هستم.

محتشم تاکید کرد: محبوبیت بین مردم چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را بدست آورد ولی متاسفانه برخی ستارگان به دلیل ابزار شدن و ارتباطات غیراخلاقی که باعث شرمندگی و تاسف است محبوب شدند که به اعتقاد من این محبوبیت نیست.

وی ادامه داد: چرا مرجان محتشم به عنوان یک بازیگر بدون حاشیه و کسی که اکثریت مردم از هر قشر و تیپی اعم از جامعه مذهبی و یا جامعه مدرن و … قبولش دارند و باید به خاطر اعتقاد به خدا و نپذیرفتن یکسری روابط غیراخلاقی از جامعه هنر حذف شوند و انگ مغرور بودن را بخورد؟!

محشتم افزود: من از مرجان محتشم بودن ضربه خوردم زیرا برای من پارامتر های اخلاقی مهم تر از هر موضوع دیگری است حتی به قیمت ۸ سال سکوت و مدت ها جدایی از کاری که دوستش داشته باشم و به خاطر این دل آزردگی ها حاضر به ادامه فعالیت در عرصه سینما با این وضعیت نیستم.

بازیگر سریال «پس از باران» ادامه داد: همانطور که گفتم جایی برای کسانی که بخواهند با اعتقاد به خدا در عرصه ی سینما فعالیت سالم داشته باشند نیست و متاسفانه برعکس کسانی که تن به ارتباطات نامشروع می دهند در این عرصه بالا می روند.

وی با بیان اینکه این روزها با یک بیماری دست و پنجه نرم می کند درباره شرایط بیمه خود گفت: من حتی در حال حاضر یک دفترچه بیمه هم ندارم و اکنون با این شرایط گاهی از طریق طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می کنم و از طرفی حتی نوشته های من هم به دلیل مرجان محتشم بودن چاپ نمی شود.

قدس انلاین

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در جمعه, ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۸:۳۳ ب.ظ

۱۰ نظر

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  سلام.لطفا ایمیل خانم محتشم رو در صورت لزوم برایم ارسال کنید.به وجودچنین هنرمندی باید افتخارکرد

 2. +4

  هنرمندواقعی یعنی خانم محتشم.که خیلی پاکه

  1. 0

   من به این زن قهرمان افتخارمیکنم همچو زنهای در جامع اسلام است

 3. +2

  از همین جا به خانم محتشم به دلیل این اعتقادات تبریک میگویم و ارزوی موفقیت می کنم امثال خانم محتشم از سینما رخت بسته اند و عدم حضور انان احساس میشود

 4. +2

  من نمیدونم این وزارت فرهنگ و ارشاد ما وظیفه اش چیه ی ؟چکاره است؟این چه اوضاعی در سینمای ماست که باید هنرمند ما هم نتواند دیگر پا به این عرصه بگزارد؟برای جامعه سینما تاسف و برای خانم محتشم تبریک که هنرمند واقعی هستند…

 5. 0

  دوست عزیزم کتاب آدمهای وارونه اثر قدرت مظاهری خیلی کتاب جالبیه بخونیدش خیلی لذت میبرین.قدرت نویسندگی اش واقعا” بی نظیره…نویسنده مقاله مشهور آقای قرائتی کفشهایتان را من دزدیدم. حتما” بخونیدش و نقدش کنید….

 6. +1

  لطف نمود ه ایمیل خانم مهتشم قهرمان ایرانی را برایم ارسال نماید. قهرمانی تنها به افرادی مخصوص نیست که در نظام سیاسی حضور داشته باشد متجاوز را شکست داده باشد بلکه شخصیت خانم مهتشم بهتر از قهرمانی است که نخواسته است عفت و عزتش زیر سوال برود.این است قهرمان جاویدان.

 7. +2

  من از ابتدایی که خانم مرجان محتشم را دیدم تحت تاثیر قلب پاک و بی الایش ایشان قرار گرفتم. ما همه به داشتن چنین هنرمندی مفتخریم . برای این خانم هنرمند سرافرازی و سربلندی آرزومندم.

 8. +2

  بنده سرکار حاجیه خانم محتشم را حج سال ۱۳۸۹ در مدینه زیارت کردم و متوجه تفاوت اخلاقی و فرهنگی ایشان با بعضی از بازیگران یا به اصطلاح همنرمندان شدم، من به این خواهر بزرگوار قول میدهم دیر نیست زمانی که لطف خداوند،احترام بیش از پیش مردم را به سمت شما جاری و ساری نماید و شما نان مادی و معنوی اعتقادات زلالتان را نوش جان کنید . یا علی ، ارداتمند غفاری.

 9. 0

  ممنون از اطلاع رسانی تون

 10. 0

  هنرمند واقعی فراستی هست و شریفی .انقدر در هنر قوی هستند که سر تمام در این چند سال شیره مالیده اند و زندگی ننگین خودشان ادامه داده اند در محیطی کثیف میکروب رشد می کند

نظر -49 - 0 از 10اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه