سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تابش: خاتمی حاضر است عذرخواهی کند

تابش: خاتمی حاضر است عذرخواهی کند
آقای خاتمی نگران برخی برخوردها هم هست ولی صراحتا هم اعلام کرد که حاضر است برای گناه ناکرده عذرخواهی کند تا جو و شرایط طوری شود که مملکت از این وضعیت نجات پیدا کند و با حضور و مشارکت مردم جو خوبی در کشور حاکم شود

نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس گفت: اگر از کاندیدای اصلاح‌طلبان سخن به میان می‌آید نشات گرفته از رایزنی‌های فامیلی، خانوادگی و درونی است.

محمدرضا تابش نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص گزینه‌های مطرح از سوی اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات آینده اظهار داشت:‌ ممکن است برخی افراد موضع خود را مطرح کنند ولی هنوز تشکل اصلاح‌طلبان و موثرین در این جریان تصمیمی در این رابطه نگرفته‌اند.

وی افزود: افراد موثر در جریان اصلاحات در مورد این مسئله که آیا موانع برای حضور در انتخابات برطرف شده یا نه و اینکه آیا تضمینی وجود دارد تا بتوانند کاندیداهای خود را وارد عرصه کنند، به جمع‌بندی نرسیده‌اند، بر همین اساس اگر از کاندیدایی هم سخن به میان می‌آید نشات گرفته از رایزنی‌های فامیلی و خانوادگی و درونی است.

این نماینده مجلس در خصوص احتمال حضور سید محمد خاتمی در انتخابات آینده گفت: آقای خاتمی به عنوان یک شخصیت دلسوز نظام و اسلام وانقلاب دغدغه حضور مردم در انتخابات را دارد.

خواهرزاده خاتمی افزود: در مقطع کنونی هر چه حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد، برای کشور تعیین کننده‌تر خواهد بود ولی باید به هر حال لوازم حضور هم فراهم شود.

تابش اضافه کرد: آقای خاتمی نگران برخی برخوردها هم هست ولی صراحتا هم اعلام کرد که حاضر است برای گناه ناکرده عذرخواهی کند تا جو و شرایط طوری شود که مملکت از این وضعیت نجات پیدا کند و با حضور و مشارکت مردم جو خوبی در کشور حاکم شود.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۴:۴۱ ب.ظ

دیدگاه