پنج شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸

۷ امضا به مجموع امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور افزوده شد

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: هفت نفر از نمایندگان به تعداد امضاکنندگان طرح سوال از رئیس جمهور اضافه شده‌اند.

محمد علیپور اظهار داشت: دو نفر از نمایندگان مجلس برای طرح سوال از رئیس جمهور امضا خود را پس گرفته‌اند، با این همه هفت نماینده به تعداد امضاکنندگان اضافه شده‌اند.

وی خاطر‌نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد امضاکنندگان طرح سوال از رئیس‌جمهور به بیش از ۱۰۰ امضا می‌رسد، نمایندگان در سوال از رئیس‌جمهور مصمم هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برابر آئین‌نامه داخلی مجلس یک نفر از نمایندگان مجلس (نماینده شهرضا) به عنوان نماینده سوال‌کنندگان انتخاب شده و نماینده رئیس جمهور نیز در مجلس حاضر شده و به سوالات پاسخ می‌دهد.

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع سوال از رئیس‌جمهور نوسانات قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی است.

وی تصریح کرد: اگر تعداد نمایندگانی که امضای خود را پس گرفته‌اند به بیش از یک چهارم تمام امضاها برسد، می‌توان طرح سوال از رئیس جمهور را متوقف کرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پس از ورود نماینده رئیس‌جمهور به کمسیون و توضیح وی، در صورتی که نمایندگان قانع نشوند امکان پس گرفتن امضا توسط نمایندگان وجود ندارد.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ

دیدگاه