چهارشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۸

مبدل سه بعدی

تلویزیون ال ای دی سامسونگ ۵۵ دی ۸۸۸۰

مبدل سه بعدی
در تلویزیون سامسونگ شما از یک فن‌آوری اختصاصی استفاده شده است که فیلم‌های ۲ بعدی را به سه بعدی تبدیل می‌کند، بدین ترتیب حتی برنامه‌هایی که قبلا آن‌ها را تماشا کرده‌اید جلوه هیجان‌انگیز جدیدی خواهند یافت.

مبدل سه بعدی
در تلویزیون سامسونگ شما از یک فن‌آوری اختصاصی استفاده شده است که فیلم‌های ۲ بعدی را به سه بعدی تبدیل می‌کند، بدین ترتیب حتی برنامه‌هایی که قبلا آن‌ها را تماشا کرده‌اید جلوه هیجان‌انگیز جدیدی خواهند یافت.
صدای ۳ بعدی
صدای ۳ بعدی را تجربه کنید. صدای ۳ بعدی تولید شده با فن آوری پردازش عمق سامسونگ، بسیار نزدیک به واقعیت و مشابه حس سالن‌های سینماست و فضایی می‌آفریند که کلاً فراموش خواهید کرد که در حال تماشای تلویزیون هستید.
اتصال و اشتراک گذاری فیلم
از همه تجهیزات دیجیتال خود استفاده کنید. قابلیت اتصال و اشتراک گذاری تجربه سرگرمی‌های خانگی شما را متحول خواهد ساخت. فقط کافی است حافظه USB یا دیسک سخت خود را به آن وصل نمایید و فیلم، عکس و آهنگ‌های ذخیره شده در آن‌ها را پخش کنید و لذت ببرید.
HDMI
رسانه‌های خود را افزون کنید. با چهار ورودی چند رسانه‌ای وضوح بالا (HDMI) می‌توانید داده‌های دیجیتال سرعت بالا را از تجهیزات مختلف، مستقیما به تلویزیون خود هدایت کرده و از برنامه‌ها و محتواهای بسیار بیشتری استفاده نمایید.
Anynet
کنترل از راه یکپارچه. فن‌آوری Anynet به شما این امکان را می‌دهد تا کلیه تجهیزات دیجیتال سازگار با HDMICEC خود را از هر سازنده‌ای که باشند، با یک کنترل از راه دور واحد، کنترل نمایید تا تجربه نوینی از سرگرمی‌های خانگی داشته باشید.
اسمارت هاب
اسمارت هاب سامسونگ شیوه‌ی تماشای تلویزیون و برنامه‌هایی که تماشا می‌نمایید را متحول خواهد ساخت. حالا می‌توانید برنامه‌های کاربردی مختلف را برای جستجوی برنامه‌های تلویزیونی دانلود کرده و همزمان تلویزیون تماشا نمایید، در اینترنت به گشت و گذار بپردازید، با دوستان و اعضای خانواده در ارتباط باشید و فیلم‌های پیشنهادی را نیز بیابید.
Search All
برنامه‌های تلویزیونی بیشتری بیابید. قابلیت Search All سامسونگ راه‌هایی آسان برای یافتن برنامه‌های دلخواه تلویزیونی در اختیار شما قرار می‌دهد، حتی در مواقعی که مشغول تماشای تلویزیون هستید. این قابلیت به دارندگان سری‌های ۶، ۷ و ۸ کمک می‌کند تا برنامه‌های مورد نظر را در اینترنت بیابند.
Clear Motion Rate
با قابلیت Clear Motion Rate سامسونگ، معنی حقیقی وضوح تصاویر متحرک را درک خواهید کرد. برخلاف “نرخ تجدید” که تنها بخشی از کیفیت تصویر را مشخص می‌کند، Clear Motion Rate حرکت تصاویر را با استفاده از سه عامل تعیین می‌نماید: چیپ ست، پانل تلویزیون و نور زمینه. با استاندارد جدید سنجش حرکت و کنترل، قطعاً تفاوت را مشاهده خواهید کرد.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در یکشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۸:۱۳ ب.ظ

دیدگاه