شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

تست مطلب برای قالب ، نوشته ها مفهوم خاصی ندارند .

هیوندا الانترا ۲۰۱۳

تست مطلب برای قالب ، نوشته ها مفهوم خاصی ندارند . هیوندای، هوندا جدید است – و یا می رود خودداری در برخی از محافل علاقه مندان ماشین. در واقع، هیوندای مانند هوندا، که می تواند بدون غلط در و ‘انجام شده است. در حال حاضر هیوندای به عهده گرفته است گوشته ساخت خودروهای با کیفیت بالا که مطلوب، تصفیه شده و لذت بخش رانندگی، و هیوندای کوپه ۲۰۱۳ به احتمال زیاد نمی خواهد نا امید ران هر کسی که به راه های جدید هیوندای. کوپه تقلید ابعاد سدان است. همان ارتفاع، عرض و فاصله بین محور جلو و محور عقب اتومبیل بر حسب اینچ، با این تفاوت که کوپه تقریبا یک نیم اینچ دیگر. این نیز میشود همان، موتور ۱٫۸ لیتری چهار سیلندر است که باعث می شود ۱۴۸ اسب بخار و ۱۳۱ پوند فوت گشتاور (کمی کمتر برای مدل در ایالات با تولید گازهای گلخانه ای کالیفرنیا به فروش می رسد). انتقال یا شش سرعت دستی و یا اتوماتیک با سرعت شش. می گوید هیوندای کوپه کتابچه راهنمای کاربر، مجهز به ۲۹ یانیه ها ی محورها بزرگراه بازگشت.
اما برای دو درب کمتر، کوپه نمی خواهد نگاه بیش از حد مشخص از سدان. فاسیا جلو کمی بهینه سازی می شود، با یک پنجره مشبک برجسته تر و پایین تر ، و بزرگتر است. داخل کوپه ارائه می دهد، فضای بیشتری در اختیار شایسته عقب حتی برای مسافران ۶ پا بلند است.
هیوندای کوپه ۲۰۱۳ را خواهد شد در پایه GS و یا SE ورزشی تر و تمیز ارائه شده است. ویژگی های استاندارد عبارتند از: تهویه هوا، شیب و تلسکوپی چرخ فرمان، اتصال بلوتوث، شش کیسه هوا، پایداری و کنترل کشش، صندلی های جلو حتی گرم می شود. ۱۷-اینچی می شود و چرخ ها و تنظیم سیستم تعلیق اسپرت، و گزینه های اضافی شامل ورود بدون کلید دارد / سیستم جرقه زنی، اثاثه یا لوازم داخلی چرم، سقف باز شو و یه جا دو منطقه کنترل آب و هوا خودکار. A 7-اینچ صفحه نمایش لمسی، سیستم ناوبری، دوربین عقب و آی پاد / اتصال نیز در دسترس هستند.
بر اساس تجربه ما با سدان ، ما انتظار داریم کوپه به انتخاب بالا برای فکر یک اقتصاد دو درب، ضرب و شتم از رقبا مانند هوندا مدنی کوپه و کیا بلند . همچنین باید جایگزین محافظه کارانه تر به هیوندای های دیگر جمع و جور جلو راننده، باشد. کوپه توربوشارژ نیز یک احتمال است.
کوپه می رود فروش این بهار. بررسی را برای یک بررسی کامل از ۲۰۱۳ هیوندای کوپه ، از جمله مشخصات، رانندگی برداشت ها و مشاوره خرید آن را به عنوان در دسترس است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲:۴۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    از رنگ این ماشین خیلی خوشم اومده ، واقعا رنگ زیبایی داره

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه