شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۸

51 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر نصب شد

۵۱ هزار انشعاب گاز در استان بوشهر نصب شد

غلامعباس حسینی صبح شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: گازرسانی به مناطق مختلف استان بوشهر در سال‌های اخیر تلاش بسیار زیادی انجام شده و شاهد گازرسانی به شهرها و روستاهای مختلف استان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به گازرسانی به بیش از ۳۲ هزار خانوار در استان بوشهر، ادامه داد: بیش از ۵۱ هزار انشعاب گاز در استان بوشهر تاکنون نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به گازرسانی به ۹۵ درصد نقاط شهرستان کنگان، اضافه کرد: با نصب ۹ هزار و ۶۰ انشعاب گاز در این شهرستان، گازرسانی به بیش از ۹۵ درصد شرای پنج‌گانه شهرستان کنگان انجام شده است.

وی در ادامه با اشاره به نصب چهار هزار و ۷۲۹ انشعاب گاز و گازرسانی به چهار هزار و ۲۰۵ مشترک در کنگان، به اجرای بیش از ۱۶۸ هزار متر شبکه گازرسانی در سطح شهر کنگان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: گازرسانی به همه نقاط شهر کنگان اجرا شد و انشعابات لازم نصب شده است.

پایان گازرسانی به شهر سیراف

حسینی در ادامه به روند گازرسانی به بندر سیراف اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: گازرسانی به این شهر پایان یافته است که در این شهر ۶۴۷ انشعاب گاز نصب شده و تاکنون ۳۸۹ خانوار از آن بهره مند شده‌اند که برای این منظور ۲۳ هزار و ۹۰۰ متر شبکه گازرسانی اجرا شده است.

وی با اشاره به گازرسانی به ۹۵ درصد شهر نخل‌تقی، ادامه داد: در این شهر یک‌هزار و ۴۰۰ انشعاب گاز نصب و ۸۰۱ مشترک به شبکه گازرسانی پیوسته‌اند که ۳۸ هزار و ۵۵۳ متر شبکه گازرسانی اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به گازرسانی ۱۰۰ درصدی به شهر بنک، از اجرای ۳۶ هزار و ۱۸ متر شبکه گازرسانی در شهر بنک خبر داد و افزود: در این شهر یک‌هزار و ۲۶۱ فقره انشعاب گاز نصب شده است که تاکنون ۵۸۴ مشترک به شبکه گازرسانی متصل شده‌اند.

حسینی اظهار داشت: در شهر عسلویه نیز یک‌هزار و ۲۳ انشعاب نصب شده و ۴۸۹ مشترک به شبکه متصل شده‌اند که برای این مهم، بیش از ۴۳ هزار متر شبکه گازرسانی اجرا شده است.

پیگیری سایت خبری تحلیلی بامداد نیوز Twitter , Facebook. آگاه سازی از بروز رسانی با  RSS 

نوشته شده توسط bamdad در شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۶ ب.ظ

دیدگاه